Proč tento web vznikl?

Proč tento web vznikl?

Nápad se zrodil už na jaře 2013. Tehdy jsem začala působit jako mentorka v programu Odyssey a účastnila se speed mentoringu na konferenci Ženy sobě. Uvědomila jsem si, že do programu mají šanci se zapojit desítky žen, na konferenci přijdou sice stovky, ale je to jednorázová akce jednou do roka. Co ostatní ženy? Jakou šanci mají, když se chtějí poradit, zorientovat, posunout? Kde se zastaví a poradí?

“Služba světu“ patří mezi mé hodnoty, tak jsem registrovala doménu. Začala jsem hledat, kdo mi web udělá. Jeden známý se nabídl, ale měsíce se nic nedělo.  Domluvila jsem se s jednou IT slečnou, chci přece podporovat ženský byznys. Dost to drhlo termínově, ale vznikla první verze webu.  Hledám pomoc s vkládáním článků, úpravami.  Měsíce běží, úplně na to netlačím.  Na druhý pokus to klapne.  Konečně mladá žena mého nastavení – termíny, komunikace a hlavně aktivita a nápady. I kontakty na toho, kdo předělá web do funkčnější podoby. Oddychuji si, je to dobré zázemí, mohu opět tvořit, co vnímám jako potřebné.

Píši dál. Web by měl být inspirací, i radou na některé obtížnější situace v práci či kariéře. Doufám, že brzy bude prostorem pro virtuální diskuzi, komentáře a vaše podněty, o čem dál psát. Už teď zde nejsou jen moje články, ale příspěvky dalších šikovných žen. Doufám, že tento web bude žít, ať upozorněními na akce, kde jsou mentorky, či vašimi příběhy ze života s poučením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *